Translate / Tłumacz

środa, 23 marca 2016

Wygrana razy dwa

Witam

    Dzisiaj listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Pierwsza była od Anulki http://mecenasia.blogspot.com/, która zorganizowała candy na Wielkanoc. Po losowaniu okazało się, że to właśnie ja wygrałam.
Dostałam od Ani, fajną podkładkę, może to też być bieżniczek na ławę, wiosenną kurkę, drewniane elementy do tworzenia obrazków, gazetkę z fajnymi pomysłami na świąteczne dekoracje.

Dziękuję Anulko, za miłą przesyłkę.
     Druga paczuszka była od Iwy "Haft krzyżykowy", była to rozdawajka  jajeczna, nie, jajkowa, ogłoszona na Facebooku. Do wygrania było piękne jajo ozdobione wstążeczkami, jakoś się ten sposób nazywa, ale nie pamiętam. Na pewno wiecie o co chodzi.
Do jajka dołączony był maleńki hafcik z amorkiem.


     Chciałabym jeszcze pokazać jak mój M. powiesił metalowe tabliczki od Danusi http://anstahe.blogspot.com/Jedyna wolna ściana to była między kuchnią a łazienką. Nie dało się zrobić innego, czytaj lepszego, zdjęcia, ponieważ za plecami miałam szafę, tak "szeroki" mam przedpokój. Fajnie tabliczki prezentują się na ścianie, w realu lepiej to wygląda. Kiedyś na tym kawałku ściany wisiały obrazki z naszych podróży, ale po malowaniu, nie chciało nam się wbijać setkę gwoździ. Teraz już wiem, ta ściana czekała na tabliczki od Danusi.

No to tyle na dzisiaj. życzę miłego i słonecznego czwartku, pa.

8 komentarzy:

 1. Przepiękne cuda :) Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super są te wymianki:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne prezenty, takie jajo dostałam dziś i ja:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne prezenty otrzymałaś, szczególnie podoba mi się kurka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dorcju, życzę spokojnych i wiosennych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej radości i pomyślności

  OdpowiedzUsuń
 6. cieszę się że paczuszka sprawiła radość;)

  OdpowiedzUsuń